Group Events (3.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald

en: - All -
nn: - Alle -
