Group Events (3.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Updated
pt: Atualizado

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Published
pt: Publicado

en: Desc
pt: Decrescente

en: Events
pt: Eventos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Delete relation
pt: Excluir relação

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Add new content
pt: Adicionar novo conteúdo

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Published status
pt: Status

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Edit relation
pt: Editar relação

en: Add existing content
pt: Adicionar conteúdo existente
