Group Events (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Events
ro: Evenimente

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Delete relation
ro: Ștergeți legătura

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Add new content
ro: Adăugare conţinut nou

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Edit relation
ro: Editați legătura

en: View relation link
ro: Vezi link-ul de legături

en: Link to Group content
ro: Legătura cu conținutul grupului

en: View relation
ro: Vezi legătura

en: Edit relation link
ro: Editați link-ul de legătură

en: Link to edit Group content
ro: Link pentru a edita conținutul grupului

en: Delete relation link
ro: Ștergeți legătura de relație

en: Link to delete Group content
ro: Legătură pentru a șterge conținutul grupului

en: Link to edit Content
ro: Link pentru a edita conținutul

en: Link to delete Content
ro: Link pentru a șterge conținutul
