Group Events (3.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
