Group Events (3.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Events
uk: Події

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Add new content
uk: Додати новий матеріал

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
