Group Events (3.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Group
fr: Groupe

en: Events
fr: Évènements

en: Add new content
fr: Ajouter un nouveau contenu

en: Add existing content
fr: Ajouter un contenu existant

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.
