Group Events (3.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Group
ja: グループ

en: Events
ja: イベント

en: Add new content
ja: 新規コンテンツを追加

en: Add existing content
ja: 既存のコンテンツを追加する
