Geysir (2.1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Uses
be: Выкарыстанне
