Geysir (2.1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Add
bg: Добави

en: Translate
bg: Преведи
