Geysir (2.1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Translate
mn: Орчуулах
