Geysir (2.1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: Cut
fi: Leikkaa

en: Paste
fi: Liitä

en: About
fi: Tietoja

en: Translate
fi: Käännä

en: Uses
fi: Käyttää
