Geysir (2.1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Add
gl: Engadir

en: Cut
gl: Cortar

en: Paste
gl: Pegar

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Uses
gl: Usos
