Geysir (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Cut
ar: قص

en: Paste
ar: لصق

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
