Geysir (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
