Geysir (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Uses
hy: Օգտագործում
