Geysir (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: Cut
ja: カット

en: Paste
ja: 貼付け

en: About
ja: アバウト

en: Translate
ja: 翻訳

en: Uses
ja: 機能
