Geysir (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Translate
ne: अनुवाद
