Geysir (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă

en: Cut
ro: Tăiere

en: Paste
ro: Lipire

en: About
ro: Despre

en: Translate
ro: Traducere

en: Uses
ro: Foloseşte
