Geysir (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: Cut
sv: Klipp ut

en: Paste
sv: Klistra in

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Translate
sv: Översätt

en: Uses
sv: Använder
