GGL Map (1.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Project
lv: Projekts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Map
lv: Karte
