G&G Pushcast (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
