G&G Pushcast (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content types
da: Indholdstyper

en: API Key
da: API-nøgle

en: About
da: Om

en: Log messages
da: Logmeddelelser

en: Web services
da: Web-services

en: Clear log
da: Ryd log
