G&G Pushcast (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: API Key
lt: API raktas

en: About
lt: Apie

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Clear log
lt: Išvalyti žurnalą
