G&G Pushcast (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content types
lv: Satura veidi

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
