G&G Pushcast (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
