Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Depth
ro: Adâncime

en: Back
ro: Înapoi

en: Updated
ro: Actualizat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Delete relation
ro: Ștergeți legătura

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Group type
ro: Tipul de grup

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Create @type
ro: Creează @type

en: Edit relation
ro: Editați legătura

en: View relation link
ro: Vezi link-ul de legături

en: Link to Group content
ro: Legătura cu conținutul grupului

en: Edit relation link
ro: Editați link-ul de legătură

en: Link to edit Group content
ro: Link pentru a edita conținutul grupului

en: Delete relation link
ro: Ștergeți legătura de relație

en: Link to delete Group content
ro: Legătură pentru a șterge conținutul grupului
