Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Depth
az: Dərinlik

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: No name
az: Ad yoxdur

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
