Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Sort by
sr: Сортирај по
