Subgroup (Graph) (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Depth
sv: Djup

en: Save
sv: Spara

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: No name
sv: Inget namn

en: Delete relation
sv: Radera relation

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Group type
sv: Grupptyp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Create @type
sv: Skapa @type
