Subgroup (Graph) (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە
