Subgroup (Graph) (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
