Subgroup (Graph) (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Depth
pl: Głębokość

en: Save
pl: Zapisz

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
