Subgroup (Graph) (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Depth
ur: گہرائی

en: Back
ur: واپس

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
