Subgroup (Graph) (2.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Depth
tr: Derinlik

en: Back
tr: Geri

en: Updated
tr: Güncellenme

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Subgroups
tr: Altgruplar

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: No name
tr: İsimsiz

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Group type
tr: Grup türü

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
