Subgroup (Graph) (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Depth
ca: Profunditat

en: Back
ca: Enrere

en: Updated
ca: Actualitzat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: No name
ca: Sense nom

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Master
ca: Mestre
