Subgroup (Graph) (2.0.0-rc2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Back
nn: Attende

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Create @type
nn: Opprett @type
