Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ
