Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: No name
bo: མིང་མེད
