Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Depth
gl: Profundidade

en: Back
gl: Voltar

en: Updated
gl: Actualizado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: No name
gl: Sen nome

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Group type
gl: Tipo de grupo
