Subgroup (Graph) (3.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Reset
ja: リセット

en: Depth
ja: 深さ

en: Back
ja: 戻る

en: Updated
ja: 更新

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: No name
ja: 名前なし

en: Delete relation
ja: 関連を削除する

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Group type
ja: グループタイプ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Edit relation
ja: 関連を編集する
