Greenhouse Job Board API (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Go back
nl: Ga terug

en: Location:
nl: Locatie:
