Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Loading...
es: Cargando...

en: Go back
es: Regresar

en: Location:
es: Localización:
