Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Go back
gl: Voltar

en: Location:
gl: Localización:
