Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Go back
hu: Vissza
