Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Go back
it: Indietro
