Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Go back
ja: 戻る
