Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Go back
pl: Wróć
