Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Go back
sv: Tillbaka
