Greenhouse Job Board API (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Go back
et: Mine tagasi
