Ghost Inspector (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Private
ar: خاص

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Display
ar: العرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Page
ar: الصفحة

en: Url
ar: المسار

en: Heading
ar: الترويسة

en: Month
ar: بالشهر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Day
ar: باليوم

en: Optional
ar: اختياري

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Condition
ar: شرط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Video
ar: فيديو

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Sequence
ar: التسلسل

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
